Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W dodatku gościnnie pojawia się sporo znanych i cenionych figur w przestrzeni modowej, jak na przykład znane modelki, redaktorki pism o modzie, czy też światowej sławy fotografowie.

Tym razem o miano Top Model starać się będzie 14 osób, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w kolorze złota sędziowie przyznają osobie, która według nich rzeczywiście może nadawać się do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że taki uczestnik natychmiast znajdzie się w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest głosem internautów, których zadaniem było wybrać swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i od razu trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Top Model daje nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, dlatego co roku na zgłoszenie decyduje się naprawdę dużo chętnych osób. W odcinkach uczestnicy wykonują różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli i okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, który z nich okaże się być kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo zmaga się sporo ciekawych uczestników, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz