Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji lub pogłębić wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz