Niestety żyjemy w czasach, w których coraz to donośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - brak wody i eksterminacja ekosystemu to palące problemy, z jakimi powinniśmy mierzyć się już dziś. W jakim miejscu rozpocząć zmianę? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co jakiegokolwiek dnia zapewnia nam natura. Oto, z jakiego powodu powstał internetowy sklep domiwoda.pl - żeby ułatwić wszystkim dostęp do techniki, która da szansę żyć Eko oraz w zgodzie z naturą, nieinwazyjnie zdobywając i wykorzystując jej plony. Na łamach strony opisujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, fabryk, rolnictwa oraz przemysłu - każde akcesorium, system lub zasobnik na wodę to okazja, by pomóc planecie, poprawić wygodę codziennego życia oraz co najistotniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Nagromadzanie oraz wykorzystanie deszczówki to ocalenie nie jedynie dla przyrody, lecz też dla domowego budżetu. Deszczówka jest bezpłatna, a jedna inwestycja (w szeregu przypadków dofinansowana przez UE) w odpowiedni system zezwoli jeszcze przyzwoiciej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku lub też rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl użytkuje najnowsze zdobycze techniki, oferując zajmujące, sprawdzone i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na witrynie wspaniale sprawdzi się w domowym ogródku, na działce oraz rolnictwie, gdzie liczy się każda innowacja związana z efektywną pracą oraz ochroną środowiska. Domiwoda.pl to sklep dedykowany także dla domowników, którzy zastanawiają się, jakim sposobem wykorzystać wodę deszczową do osobistych potrzeb - na witrynie internetowej znajdują się właściwe kategorie, w jakich zamieszczone są sprzęty, gotowe platformy pozyskiwania wody czy również ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, które pozwolą sukcesywnie pozyskiwać, gromadzić oraz filtrować deszczówkę.


domiwoda kompostownik


jeżeli boją się Państwo, że innowacje kosztują, spieszymy z wytłumaczeniem - domiwoda.pl to nie jedynie punkt sprzedaży z gotowymi ekologicznymi rozwiązaniami, to również grupa zawodowców, którzy pomagają w zdobyciu dofinansowania na ekologiczne systemy do wody deszczowej. Proces uzyskiwania należnych finansów od rządu czy też Unii Europejskiej na instalacje ekologiczne może być skomplikowany i czasochłonny - zachęcamy do sprawdzenia pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, żeby profesjonaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, konsulting, wsparcie, innowacja oraz ochrona otoczenia - wspólnie jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną planetę!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz